Využijte dešťovou vodu na maximumVe Voda z mraku umíme využít každou kapku

  1. Chci dešťovku

Dešťovka pro firmy

Zabývat se otázkou zadržování dešťové vody je v dnešní době téměř nezbytností. Pro firmy

Plýtvání pitnou vodou není lidem lhostejné, a tak přemýšlí nad využíváním dešťové vody ve své domácnosti. Nejsou to ale jenom jednotlivci, i developeři, stavební firmy a další subjekty mají možnosti, jak šetřit naši přírodu tím, že budou zadržovat dešťovku do nádrží a následně ji využívat například pro zalévání, splachování nebo úklid. Jaká je v tom naše úloha?

Nabízíme vám pomocnou ruku při návrhu řešení, poradenství, zpracování projektové dokumentace nebo vyřízení dotace pro objekty, jež mohou čerpat. Co nabízíme pro firmy?

Návrh a projekce pro využívání dešťovky a hospodaření s ní

Pro váš developerský projekt či jiný záměr zpracujeme řešení zachycení dešťovky na míru a postaráme se, aby vše bez problémů fungovalo. Využití dešťovky neznamená jen zakopat do země nádrž a pár trubek, je nutné se na problematiku dívat z širší perspektivy. Chcete vědět, na co si dát pozor a jak systém správně navrhnout? Rádi vám pomůžeme.

Inženýring

Řešení hospodaření s dešťovou vodou je nedílnou součástí dokumentace, která se
předkládá úřadům. Tam mohou mít různé dotazy a podněty, na které je nutné umět
správně reagovat. Od toho jsme tu my a naše nabídka služby inženýring. Zastoupíme vás při jednání s úřady a naše řešení si obhájíme. Dále získáme potřebné souhlasy a vše projednáme s úřady a správci, aby vše vedlo k úspěšné realizaci projektů.

Příprava a vyřízení dotace Dešťovka

Věděli jste, že je dotace Dešťovka určena i pro podnikající subjekty, tedy fyzické a právnické osoby? Připravíme projekt i žádost a vše podáme na Státní fond životního prostředí. Po ukončení realizace zařídíme vyplacení uznatelných nákladů až do odpovídající výše.

Dodávka a montáž materiálu

Hospodaření s dešťovou vodou řešíme nejen teoreticky, ale také prakticky. Proto pro nás není problém dodat na stavbu nádrž včetně příslušenství a ve vybraných oblastech vše také namontovat. Využívání dešťovky je naše parketa, nechte to na nás, ať vám zůstane více času na ostatní důležité věci.

Údržba nádrží na dešťovou vodu

Jsou nádrže a systémy využití dešťovky zcela bezúdržbové? Bohužel nikoliv. Péči vyžadují hlavně filtrační prvky počínaje hrubým sítem lapače splavenin na konci okapu a konče kartušovou filtrací v technické místnosti. Protože chceme našim zákazníkům dopřát maximální komfort, přebíráme za ně tyto starosti. Pravidelný servis a údržba systému také pomáhá předejít různým vadám vznikajícím zanedbáváním údržby. Proto čistíme lapače splavenin, síta v nádrži, měníme kartušové filtrace, UV lampy a kontrolujeme, že vše funguje tak, jak má. I přes všechny filtrační prvky se bohužel může stát, že se do nádrže v jarních měsících dostane pyl, nádrž se tak musí jednou ročně celá vyčistit. Ale nebojte se, vy do nádrže nemusíte, obraťte se na nás a my to zařídíme.

Kontaktujte nás
    Poptávám dešťovku na klíčPoptávám servis a údržbuPoptávám vyřízení dotacePoptávám vytvoření projektu
    Poptávám vyřízení dotacePoptávám vytvoření projektu


    © 2020 Voda z mraků - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |
    Používáme službu Google reCAPTCHA