Využijte dešťovou vodu na maximumVe Voda z mraku umíme využít každou kapku

  1. Chci dešťovku

Servis a údržba nádrží

Jsou nádrže na dešťovku, které najdete na trhu, bezúdržbové? To bohužel ne, pro vás ale klidně mohou být. Rádi se postaráme o kompletní údržbu vaší nádrže i celého systému zachytávání dešťové vody, vám tak ušetříme starosti. Pravidelným servisem a čištěním se navíc prodlouží například životnost čerpadla, a to až o několik let!

Jak vypadá údržba nádrže?

Péči vyžadují hlavně filtrační prvky počínaje hrubým sítem lapače splavenin na konci okapu a konče kartušovou filtrací v technické místnosti. Hrubé filtry vám vyčistíme, ty jemné pak pravidelně měníme. Díky filtrům zůstává vaše dešťová voda stále v té nejlepší kvalitě, proto se vyplatí věnovat jim potřebnou péči. Nedílnou součástí péče o nádrž je také její čištění od jemných nečistot a pylu, které přece jen mohou do vnitřního prostoru proniknout. Velké čištění nádrže doporučujeme nejlépe každé 2 roky.

Kromě čištění a výměny filtrů se postaráme také o UV lampy, síta i další komponenty. A samozřejmě pečlivě zkontrolujeme, že vše funguje tak, jak má.

Pravidelná údržba napomáhá předcházet závadám systému, proto ji není radno podceňovat. Po montáži systému s vámi zůstaneme v kontaktu, údržbu vám sami připomeneme a dojedeme ji provést. Využijte naši službu a o vaši nádrž bude nejlépe postaráno.

Kontaktujte nás
    Poptávám dešťovku na klíčPoptávám servis a údržbuPoptávám vyřízení dotacePoptávám vytvoření projektu
    Poptávám vyřízení dotacePoptávám vytvoření projektu


    © 2020 Voda z mraků - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |
    Používáme službu Google reCAPTCHA