Využijte dešťovou vodu na maximumVe Voda z mraku umíme využít každou kapku

  1. Chci dešťovku
  • Stavební práce

Stavební práce

VZM stavba je odnož firmy Voda z mraku s.r.o., která provádí stavební práce v široké škále.

Instalace dešťových nádrží je velmi komplexní činnost, která zahrnovala menší či větší odbornost pracovníků a postupně nám umožnila, využít tyto zkušenosti k nabízení činností v oboru stavebnictví pro naše klienty.

Nabízíme:

  • Zednické práce, malířské práce
  • Fasády
  • Obklady a dlažby
  • Sádrokartony
  • Rekonstrukce
  • Pokládka plovoucích podlah, lina a dalších povrchů

ZAJÍMÁ VÁS, S ČÍM VŠÍM VÁM MŮŽEME POMOCT?

Zednické, malířské práce

Provedeme veškeré zednické práce, které si od nás objednáte. Pracujeme s materiály, které jsou na trhu běžně dostupné, a využíváme osvědčených technologií. Zakládáme si na dobře odvedené práci. Spokojený zákazník je naším hlavním cílem.
Máme bohaté zkušenosti s malováním válečky i stříkací pistolí. Provádíme malby všech barev dle individuálních požadavků. Zakrytí a zalepení povrchů při malování je samozřejmostí. Starosti si nemusíte dělat ani s následným úklidem, po odvedení práce vše očistíme.

Fasády

Realizujeme fasády a zateplujeme rodinné domy. Ať už potřebujete novou fasádu nebo toužíte po opravě té staré, nechejte to všechno na nás, včetně finální úpravy fasády barvou.

Obklady, dlažby

Provádíme montáže keramických obkladů, dlažeb a mozaik, samozřejmě i včetně dodávky materiálu a vzorů dle přání zákazníka. Velký důraz klademe na precizní provedení všech detailů, a to ať už zrovna pracujeme v interiéru nebo exteriéru. Venkovní dlažbu zajišťujeme včetně zemních prací, dodávky štěrku, obrubníků a hutnění.

Sádrokartony

Naši pracovníci jsou odborníci na provádění montáží všech systémů suché výstavby. Realizujeme sádrokartonové konstrukce stropů, stěn a podkroví. Současně provádíme montáže kazetových podhledů, včetně dodávky materiálu od různých dodavatelů. Zajistíme i přípravu elektroinstalace do pohledů našimi prověřenými subdodavateli. Vždy reagujeme na požadavky a přání zákazníka a dodržujeme projektovou dokumentaci.

Rekonstrukce

Pro naše zákazníky provádíme kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader, včetně úpravy dispozic, výměny rozvodů topení, elektřiny, vodovodu a kanalizace. Samozřejmostí je provedení konečných povrchových úprav stěn, stropů a podlah. Vše provádíme na klíč podle přání zákazníka.

Ukázka našich prací:

Kontaktujte nás


© 2020 Voda z mraků - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |
Používáme službu Google reCAPTCHA